związek, miłość, partnerstwo, kompromis, miłość, szczęście
Partnerstwo,  Świadomość,  Warsztaty - Partnerstwo

Czy można mieć związek bez kompromisów? Można

związek, miłość, partnerstwo, kompromis, miłość, szczęścieCzy związek z drugim człowiekiem musi oznaczać ciągłe kompromisy?

Nie musi. 

Jeśli masz poczucie, że Twój partner Cię nie rozumie, że Cię nie słucha, że ciągle musisz z czegoś rezygnować, poświęcać się, a kiedy wybierasz siebie to masz poczucie winy lub boisz się, że partner będzie się foszył, czy obrażał i wiele innych. Jeśli masz poczucie impasu w swoim związku zapraszamy na spotkanie, gdzie poprzez tango możesz zobaczyć siebie i partnera w innym świetle.

My poprzez tango i docieranie do samoświadomości stworzyliśmy partnerstwo i cieszymy się byciem razem. Chcemy pokazać innym, że jest to możliwe. Połączyło nas tango i poprzez tango możemy pokazać Tobie i Twojemu partnerowi, gdzie jest źródło konfliktu i jak je niwelować. (nie chodzi o to, że będziemy uczyć tanga, nie musisz też umieć tańczyć).

Na swoje warsztaty zapraszamy pary. Miejsce Warszawa. Koszt od osoby 70 zł.

Jeśli nie uda Ci się namówić partnera lub jesteś singlem, który chce się otworzyć na partnerstwo zapraszamy pojedynczo. Miejsce Warszawa. Koszt od osoby 70 zł.

Jesteś zainteresowany uczestnictwem? Napisz do mnie: agnieszka.janczewska@swiadome-zycie.com.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share via
Copy link
Powered by Social Snap