Landing page

Jak Poznać Siebie, Swoje Możliwości, i Jak Radzić Sobie z Własnymi Ograniczeniami?

Odkryj, Jak Rozwinąć Akceptację Siebie, Pewność Siebie oraz Zaufanie do Swoich Decyzji.

Kim jestem i dlaczego miałabyś/miałbyś mnie słuchać?

zdjecie właścicielki strony

Nazywam się Agnieszka Janczewska i od 7 lat zajmuję się zawodowo wspieraniem ludzi w docieraniu do samych siebie, dzięki czemu mogą żyć świadomie.  

To co mnie wyróżnia, to fakt, że mam za sobą wiele doświadczeń. Metodyka wypracowana na ich drodze sprawdza się, to znaczy przynosi rzeczywisty efekt.

 

Teraz tę wiedzę chcę przekazać Tobie, by wspierała Cię we wszystkim co przynosi Ci życie.

Dlaczego weszłam na tę drogę i czy mogę wesprzeć tylko osoby o podobnym doświadczeniu?

Za namową rodziny skończyłam studia ekonomiczne, bardzo prestiżowy wydział na bardzo prestiżowej uczelni. Potem przez 17 lat byłam handlowcem, sprzedając bardzo prestiżowy i najlepszy na rynku software do bardzo prestiżowych klientów. Miałam z tego kupę kasy, ale wtedy w ogóle nie potrafiłam z niej korzystać, tak naprawdę to z niczego nie potrafiłam korzystać. Osoby koło mnie nie rozumiały mojej frustracji, bo przecież: prestiżowe studia, prestiżowa praca, i ta wspomniana przeze mnie kupa kasy …

 

Trafiłam na kurs pozytywnego myślenia, ale wystarczyło na krótko. Ciągle z tyłu głowy miałam myśl, że to nie jest to i zamiast brać wtedy z życia, czekałam nie wiadomo na co.

Pojawił się punkt zwrotny – moje pierwsze warsztaty w temacie duchowości. Wtedy życie pokazało mi, że jeśli naprawdę chcę, to mogę czerpać z życia. Mogę również zacząć w tym wspierać innych ludzi.

 

Najpierw nauczyłam się czyszczenia różnych zakłóceń energetycznych po stronie duszy oraz człowieka i stosowałam je dla siebie, a także dla moich podopiecznych. Ten czas dał mi dostęp do ogromnej wiedzy na temat duszy, jak również niewidzialnego dla nas świata. Równolegle uczyłam się astrologii, która z kolei daje ogromną wiedzę na temat struktury psychofizycznej człowieka. Aż w końcu trafiłam na warsztaty, gdzie po raz pierwszy świadomie skomunikowałam się ze swoimi uczuciami i rozpuściłam mechanizmy rozumowe, blokujące mnie na radość życia. 

Wtedy niesamowite dla mnie było to, że pomimo przeżywania trudnych doświadczeń (które w porównaniu z pracą handlowca były o niebo cięższe), czułam, że żyję, mam więcej radości życia, więcej siły niż kiedykolwiek wcześniej.

Z poziomu mojej świadomości, mogę wesprzeć Cię w  rozwiązaniu każdego problemu z każdej sfery życia, niezależnie od tego, jaki posiadasz bagaż doświadczeń.

Dlaczego wychodzę do ludzi z moją ofertą? Dlaczego uważam, że warto jest umieć odczytywać symptomy i sygnały, które otrzymujesz od swojego ciała czy wnętrza?

Dlatego, że dzięki temu możesz uzdrowić swoje ciało i wyjść ze stanów umysłu typu:

Brak sensu i radości życia
Niskie poczucie wartości
Samoograniczanie się
Frustracja i stres
Ataki paniki
I wiele innych

Cykl warsztatów wspierających Ciebie w powrocie do akceptacji i świadomego życia.  

Warsztaty odbywają się w następującej kolejności:

CIAŁO WIE LEPIEJ, CZYLI JAK SŁUCHAĆ I ROZUMIEĆ SWOJE CIAŁO
STRACH MA WIELKIE OCZY, CZYLI CZYM JEST LĘK I JAK SIĘ PRZEJAWIA NA ZIEMI
INTUICJA CZY LOGIKA, CZYLI ODWIECZNA WOJNA PŁCI
PARTNERSTWO CZY CYROGRAF
TANIEC Z ROZUMEM, CZYLI KIEDY ROZUM JEST Z NAMI W RYTMIE, A KIEDY NAS Z NIEGO WYTRĄCA

 

ZASŁUGUJĘ NA WSZYSTKO, WIĘC DLACZEGO NIE MAM TEGO CZEGO CHCĘ
CIAŁO WIE LEPIEJ, CZYLI CUD SAMOUZDRAWIANIA
WOLNOĆ TOMKU W SWOIM DOMKU, CZYLI JAK KORZYSTAĆ Z WŁASNEJ SIŁY
BEZPIECZEŃSTWO, CZYLI NIE BOJĘ SIĘ RYZYKA
ZAUFANIE DO ŻYCIA, CZYLI JEŚLI UFASZ SOBIE UFASZ ŻYCIU

UKŁAD WARSZTATÓW

wynika z mojej metodyki i każde kolejne zajęcia są rozszerzeniem poprzednich. Dlatego nie da się wskoczyć na któreś warsztaty, których temat Ci się podoba. Wszystkie warsztaty są jak system naczyń połączonych. Główna ścieżka warsztatowa ma sens, kiedy rozumiesz, że jest to pociąg osobowy, który zmierza do celu, ale potrzebuje czasu, by zatrzymać się na każdej stacji.

Zobacz jakie masz alternatywy...

  • Możesz nadal boksować się ze sobą, walczyć z rzeczywistością lub zamiatać problemy pod dywan.
  • Możesz zapisać się na typową terapię psychologiczną.
  • Możesz skorzystać z dostępnych na rynku, tak ostatnio modnych, ofert coachingowych.

Z doświadczenia wiem, że w większości przypadków, powyższe metody nie tyle uzdrawiają, co zaleczają. Pomagają na krótko.

Ja natomiast opracowałam dla Ciebie metodykę, która pozwoli dotrzeć Ci do siebie i rozwiązać problem raz na zawsze.

Metodyka jest ważnym elementem mojej pracy, ponieważ pozwala zrozumieć, że wszystko na ziemi jest procesem, wszystko jest otwarte i podlega zmianie. Ale to wymaga czasu oraz pracy.

 

7 lat doświadczenia i dziesiątki osób, które korzystały z mojego wsparcia, pokazały mi, że każdy z nas jest absolutną indywidualnością. Nie ma dwóch takich samych osób na Ziemi. Metoda, trzymająca się sztywno szablonów lub schematów, w pewnym momencie przestaje działać. Moją metodykę wyróżnia elastyczność – do każdego człowieka podchodzę absolutnie indywidualnie. Niczego z góry nie zakładam, prowadzę go tak, by sam zobaczył i uświadomił sobie swój problem, blokadę, czy poczucie braku sensu. Na moich warsztatach uczestnik traktowany jest indywidualnie i w absolutnej akceptacji.

Oto co konkretnie otrzymasz…

  • Praktykę, a nie tylko teorię.
  • Praktyczne ćwiczenia i narzędzia, które potem można przenieść na codzienne życie.
  • Rozwiniesz akceptację siebie, pewność siebie oraz zaufanie do swoich decyzji.

 

Dla kogo są te warsztaty? Dla każdego, kto:

  • Chce zrozumieć siebie i zobaczyć własną indywidualność
  • Rozumie, że wsiada do pociągu osobowego, a nie ekspresu, żeby bardzo świadomie i swoim tempie docierać do prawdy
  • Rozumie, że docieranie do siebie jest procesem

Oto kilka opinii, co możesz jeszcze osiągnąć dzięki tym warsztatom.

Maria

Równowaga i spokój wewnętrzny. Rozumienie oraz akceptacja siebie i innych. Kiedyś brak sensu życia, alkohol. Trudne chwile zauważam i przerabiam, kiedyś pogrążałabym się w rozpaczy. Niektórym aż trudno uwierzyć, że tak bardzo mogłam się zmienić.

 

Robert

Mam teraz większy porządek z myślami, emocjami i odczuciami. Mam większą harmonię i lepiej rozumiem sam siebie.

 

Iwona

Coraz mniej się oszukuję, widzę siebie taką, jaka jestem i uczę się akceptować to, co widzę. Nie dzieje się to za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, jest to świadomy proces, który wymaga czasu.

 

Każde warsztaty trwają 4 dni i odbywają się co 4 miesiące. Te 4 miesiące są potrzebne, by ćwiczenia przełożyć na codzienną praktykę. Z doświadczenia wiem – żeby dotrzeć do samego siebie, potrzebujesz oderwania się od codzienności i przestrzeni, w której żyjesz.

Koszt warsztatów to 1650 zł (pokój z łazienką) lub 1590 (pokój z łazienką wspólną). Cena obejmuje: 4 dni warsztatów, 3 posiłki dziennie i 3 noclegi. Termin pierwszych warsztatów: 19-22.04.2018.

Agnieszka Janczewska STER NIP 1131023479
agnieszka.janczewska@swiadome-zycie.com
Copy link
Powered by Social Snap