Metodyka

7 lat doświadczenia i dziesiątki osób, które korzystały z mojego wsparcia, pokazały mi, że każdy z nas jest absolutną indywidualnością. Nie ma dwóch takich samych osób na Ziemi. Metoda, trzymająca się sztywno szablonów lub schematów, w pewnym momencie przestaje działać. Moją metodykę wyróżnia elastyczność – do każdego człowieka podchodzę absolutnie indywidualnie. Niczego z góry nie zakładam, prowadzę go tak, by sam zobaczył i uświadomił sobie swój problem, blokadę, czy poczucie braku sensu. Na moich warsztatach uczestnik traktowany jest indywidualnie i w absolutnej akceptacji.

Wiem, że jestem dobrym nauczycielem. Dla mnie prawdziwy nauczyciel, to nie ten, kto chce nauczyć, ale ten, wskazujący uczniowi jego własną drogę do przyswojenia wiedzy. Ponieważ wszyscy uczą się na swój, unikalny sposób, w sobie tylko właściwym tempie.

Bardzo ważne w mojej metodyce jest to, że uczę praktyki, a nie tylko teorii. Warsztaty to przede wszystkim praktyczne ćwiczenia, które potem można przenieść na codzienne życie. Dzięki warsztatom poznajesz siebie, swoje możliwości, ograniczenia, otwierasz się na akceptację, poczucie wartości oraz zaufanie do swoich decyzji.

Jeśli ufasz sobie – bierzesz z życia to co chcesz

Dla kogo są moje warsztaty i sesje indywidualne:

dla każdego, kto:

  • chce zrozumieć siebie i zobaczyć własną indywidualność
  • rozumie, że docieranie do siebie jest procesem
  • rozumie, że wsiada do pociągu osobowego, a nie ekspresu, żeby bardzo świadomie i swoim tempie docierać do prawdy

Dla kogo nie są:

dla:

  • oczekujących szybkich rezultatów
  • szukających tabletki szczęścia

[wp_ad_camp_1]

Copy link
Powered by Social Snap