Nazywam się Agnieszka Janczewska i od 2010 zajmuję się zawodowo wspieraniem ludzi w docieraniu do samoświadomości, dzięki czemu mogą żyć na Ziemi z poziomu miłości..

Kim jestem? Nie lubię słowa guru, mistrz, przewodnik w odniesieniu do człowieka. Lubię słowo nauczyciel i latarnik. Uczę i rozświetlam mrok stworzony przez rozum i wspierm ludzi by zobaczyli światło serca.

zdjecie właścicielki strony

Prawdą jest, że rozum i jego mechanizmy sprawiają, że na Ziemi istnieje “ciemna strona mocy”. Ciemna, czyli wynikająca z odcięcia od miłości, wynikająca z niekochania siebie i światła. Prawdą jest, że z poziomu serca widzimy miłość i światło. Jednak na Ziemi istnieje jedno i drugie. Chodzi o to, by zobaczyć światło po przejściu przez mrok. Każdy człowiek na Ziemi doświadcza mroku stworzonego przez jego rozum, bo każdy człowiek ma rozum. Ale ma też wybór, może wierzyć rozumowi i widzieć siebie i świat w ciemnych barwach czy ocenie, a może zacząć iść do prawdy i poprzez uświadomienie sobie uczuć dotrzeć do miłości i światła. Do miłości docieramy poprzez transformację, a transformujemy na trudnych doświadczeniach, nie na łatwych.

Metodyka jest ważnym elementem mojej pracy, ponieważ pozwala zrozumieć, że wszystko na ziemi jest procesem, wszystko jest otwarte i podlega zmianie. Ale to wymaga czasu oraz pracy.

Metodyka wypracowana na drodze wielu moich doświadczeń sprawdza się, przynosząc rzeczywisty efekt.

Czy mogę wesprzeć tylko osoby o podobnym doświadczeniu? Nie, mogę pomóc rozwiązać każdy problem z każdej sfery życia. 

Zapraszam każdego, kto chce spróbować

Copy link
Powered by Social Snap