Sesja z horoskopem

Horoskop pokazuje strukturę psycho-fizyczną człowieka. Przychodząc na Ziemię dusza chcąc czegoś doświadczyć potrzebuje do tego narzędzi. np. jeśli chce doświadczyć bycia liderem to w jej horoskopie pojawią się elementy Barana, a jeśli będzie chciała wyrażać się artystycznie to pojawią się elementy Ryby lub Wagi. 

Horoskop to nie jest tylko znak zodiaku, to skomplikowane połączenie planet, znaków zodiaku i aspektów (np. inaczej reaguje Panna z księżycem w Raku, a inaczej w Skorpionie) i dusze mają tu ogromne pole do popisu. 

 

Horoskop pokazuje, jakie trudne doświadczenia człowiek będzie przyciągał i co one mają mu dać. 

 

Natomiast astrologia nie jest wróżbiarstwem, które ma się sprawdzić. Poziom przekazu horoskopu zależy od poziomu świadomości astrologa, a poziom odbioru zależy od osoby, która do niego przyszła. Jeśli ktoś okłamuje sam siebie, że miał cudowną Mamę, która go bardzo kochała, a astrolog widzi tam wyraźnie zaznaczone problemy, to jeśli powie prawdę to osoba się na niego obrazi i powie, że astrologia się „nie sprawdza”. 

To samo dotyczy bycia świadomym człowiekiem, bez szczerości ze sobą nie możesz być świadomym człowiekiem, wybierasz wtedy iluzje rozumu, które pasują Ci do układanki, którą sobie ułożyłeś/ułożyłaś, a nie wybierasz prawdy. 

Jeśli jesteś ciekawa/ciekawy, co dusza wybrała dla Ciebie zapraszam na sesję.

Koszt sesji 100 zł.

Sesja odbywa się telefonicznie, na whatsappie lub na skype’ie.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz się umówić na sesje napisz do mnie maila agnieszka.janczewska@swiadome-zycie.com.

Copy link
Powered by Social Snap