miłość

Warsztaty świadomości karmicznej

Dążenie do czucia się szczęśliwym zawsze i wszędzie jest pułapką. Dlaczego?

Poprzez szczęście definiuje się sytuacje, która są “lepszą” wersją rzeczywistości, której nie akceptujemy.

A skoro akceptacja jest miłością, spokojem wewnętrznym, świadomością siebie to chęć dążenia do szczęścia oznacza, że się od tego wszystkiego oddalasz.

Paradoksalnie to co prowadzi do tego, żeby przyciągać do życia to co się chce, to są sytuacje, które dają poczucie nieszczęścia.

Więc do poczucia szczęścia prowadzi uświadomienie sobie i przetransformowanie poczucia nieszczęścia. Te sytuacje, które są bolesne, trudne, nie do wytrzymania, sytuacje, których się człowiek boi, to są te sytuacje, których potrzebuje, żeby osiągnąć stan wewnętrznego spokoju i co za tym idzie radości życia.

Możesz nadal czekać lub szukać szczęścia, a możesz zobaczyć co daje Ci poczucie nieszczęścia i poprzez transformację zacząć cieszyć się życiem. Paradoksalnie więcej bólu i poczucia nieszczęścia powstaje kiedy uciekasz od trudnych sytuacji, niż kiedy otwierasz się na nie i poprzez zrozumienie i doświadczenie je transformujesz. Naprawdę nie taki diabeł straszny, jak go malują.

By móc to osiągnąć proponuję warsztaty świadomości karmicznej. Cykl 10 warsztatów, dzięki którym uświadomisz sobie siebie i dzięki temu odblokujesz korzystanie z życia w pełni.

A co możesz przetransformować dzięki warsztatom, poniżej przykładowe problemy i ich możliwa przyczyna:

  • niedobór pieniędzy – wcielenia, w których składano przysięgi ubóstwa, zhańbienie się dla pieniędzy itp.;
  • brak partnera – wcielenia, w których partner nas poniżał, zostawiał;
  • brak dzieci – wcielenia, w których dzieci umierały albo były zabierane;
  • brak zdrowia – wcielania, w których w wyniku choroby stawało się zależnym od innych;
  • lęk przed bólem;
  • inne blokady czy poczucie braku.

Co to znaczy przetransformować? To oznacza zobaczyć, zrozumieć i uświadomić sobie co jest naszym doświadczeniem i jak to się przejawia w obecnym życiu. Zaakceptowanie sprawia, że brak zamienia się w obfitość.

Co możesz uzyskać dzięki warsztatom?

  • głęboką wiedzę oraz świadomość na temat ciała, rozumu, ego i uczuć oraz duszy i co najważniejsze, jak to wszystko jest ze sobą połączone. Dzięki temu będziesz mógł diagnozować u siebie PRAWDZIWĄ PRZYCZYNĘ wszystkiego, co przyciągasz do swojego życia: problemów, chorób, braku tego czego pragniesz (partnera, pieniędzy, sukcesu). Zrozumienie i skomunikowanie tej przyczyny sprawia, że przestajesz cierpieć z powodu jej skutków.
  • dogłębną wiedzę na temat ludzkiej karmy i jak wybór karmy wpływa na ludzkie życie.
  • nauczysz się widzieć przyczyny swoich problemów i jednocześnie będziesz mógł dotrzeć do ukrytych i mocno działających mechanizmów blokujących Cię w życiu.
  • Podczas warsztatów otrzymujesz też indywidualny, dotyczący Twojego tu i teraz przekaz od Przewodników.

Program powstał na bazie mojego 10 letniego doświadczenia pracy z ludźmi i metodyki, którą wypracowałam. Doświadczenie pokazało mi co działa a co nie, a jednocześnie mam absolutnie indywidualne podejście do każdego człowieka i jego problemów.

Cykl warsztatowy wygląda następująco:

1. Przekonania, które blokują z poziomu pamięci karmicznej

2. Lęk, czym jest i dlaczego ważne jest by go sobie uświadamiać

3. Przebieg karmiczny, pętla ofiara-kat. 

4. Pierwiastek męski i żeński, skąd się biorą blokady.

5. Kiedy, jak i po co uruchomiła się karma w dzieciństwie

6. Ego, czym jest i jaką rolę pełni w Twoim życiu

7. Blokady, które powstały w zyciu płodowym

8. Karanie siebie.

9. Siła, czyli biorę z życia to czego chce

10. Połączenie z dusza

Warsztaty trwają dwa dni weekendowe i odbywają się raz na 2-3 miesiące.

Koszt pojedynczych warsztatów to 900 zł z noclegiem i wyżywieniem.

Warsztaty odbywają się w przepięknym miejscu niedaleko miejscowości Urle. Cisza, spokój, jedzenie przygotowywane ze świeżych produktów w większości kupionych od pobliskich rolników, magiczna kawa:).

Zapraszam. Nie zawsze jest miło i przyjemnie na warsztatach, bo dotykasz sytuacji, które mogą być naprawdę trudne, ale jest ciekawie, czasem zaskakująco, ale co najważniejsze skutecznie.

Nowa grupa rusza 8 sierpnia 2020.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach lub potrzebujesz więcej informacji wyślij mi proszę maila na adres: agnieszka.janczewska@swiadome-zycie.com

Copy link
Powered by Social Snap